ФОТО: Сенидах заврши во болница – со денови трпела болки, а сега се обрати до фановите

0
125


Пејачката Сенида Хајдарпашиќ завршила во болница поради нарушена здравствена состојба.

Таа им се обратила на своите фанови на социјалните мрежи и признала што точно се случило.

„Мојот поглед после синоќешниот настап…Веќе неколку дена се мачам и патувам на настапи во страшни болки, таблети и инјекции, но синоќа телото ми кажа стоп. Нема никаде да одиш и така завршив во болница. Сакам на сите кои купиле билети да им се извинам и да кажам дека ќе дојдам во прва прилика. Не чекаат многу настапи, но за да не се откажат и тие, одиме ова да го излекуваме и за неколку дена одиме понатаму со полна пареа“, стои во нејзината објава.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here