ФОТО: Семеен одмор – македонскиот музичар со сопругата и ќерката на одмор на Хаваи

0
164


Владимир Крстевски – Франц е на семеен одмор. Поранешниот член на групата Нокаут со сопругата Ема и малата ќеркичка Мелоди уживаат во убавините на Хонолулу, Хаваи.

Македонскиот музичар и неговата избраничка, кои веќе неколку години живеат во Лос Анџелес, споделија фотографии на социјалните мрежи од одморот. Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here