ФОТО: Секси долна облека и чипка- Карлеуша во најпровокативно издание досега

0
134


Својата последна фотографија на Инстаграм балканската дива Јелена Карлеуша ја опиша како „говор на телото“. И навистина, нејзината „облека“ и позата говорат многу.

Неспорно е дека Карлеуша и овој пат отишла чекор подалеку, па со својата совршена фигура ги оставила обожавателите без здив.

Фотографијата од дивата во розево издание има нешто помалку од 100.000 лајкови и над стотина коментати, а многумина ја опишаа како „безобразната Барби“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here