ФОТО: Секојдневно е средена од глава до пети – Анастасија го покажа лицето без грам шминка

0
192


Ќерката на Светлана Цеца ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, која веќе заплива во водите на музиката, на Инстаграм стори покажа како изгледа без грам шминка.

Иако нејзините фанови кои ги има скоро милион на социјалната мрежа, се научени да ја гледаат средена, нашминкана, на фотосесии, во тоалети или секси изданија, сега Анастасија покажа каква е кога е опуштена.

Со долгата пуштена коса и без шминка на себе, таа откри како изгледа во природно издание.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here