ФОТО: Сека Алексиќ и тоалетот го накити за Нова Година

0
131


Познатата српска пејачка Сека Алексиќ (38) секоја година се труди нејзиниот дом за новогодишните и божиќни празници да изгледа колку што е можно поубаво, а откако го добија синот Јаков, тие декорирањето го кренаа на повисоко ниво.

Иако минатата година буквално се во нивниот сјаело, овој пат Сека се надминала себеси, бидејќи, секој дел од куќата е накитен, а верувале или не, декориран е ѝ нивниот тоалет.

Пејачката на социјалните мрежи сподели момент од куќата, односно кога Јаков му „објаснува“ на татко му што и како треба да прави.

Погледнете:

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here