ФОТО: Сека Алексиќ е секси трудница – во тесен црн фустан со длабоко деколте го истакна трудничкиот стомак

0
192


Српската пејачка Сека Алексиќ е бремена со второто дете за кое откри дека ќе биде син. Таа и нејзиниот сопруг Вељко веќе го имаат синот Јаков.

Мора да се признае дека е навистина згодна трудница.

Пејачката објави фотографија на својот Инстаграм профил на која акцентот е ставен на нејзиното трудничко стомаче, но секако неизбежно е да не забележи и бујното деколте.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here