ФОТО: Секаде привлекува внимание со своите атрибути – убавицата си го растегнуваше задникот на плажа

0
127


Манекенката Бела Хадид се одмора на Свети Бартоломеј на Карибите, каде на плажа папараците ја уловиле како вежба и се растегнува.

Во раката имала коктел, а друштво ? правеле пријателките Каролина Даур и Џордан Барет.

Бела облекла невообичаен едноделен костим за капење, кој го ускладила со очилата за сонце. Косата ја кренала нагоре, а на раката имала сребрена нараквица, но внимание привлекувал, очигледно, нејзиниот задник.

SVUDA PRIVLAČI PAŽNJU SVOJIM ATRIBUTIMA: Bela na plaži rastezala guzu!

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here