ФОТО: Свеќници и необични украси на каминот – сопругата на српскиот водител покажа како го украсила домот

0
118


Естрадниот пар Данијела Димитровска и Огњен Амиџиќ важат за еден од најскладните, а дека во нивниот дом владее вистинска празнична магија манекенката покажала со фотографија објавена на социјалните мрежи.

Тие во својот луксузен стан внимателно го бирале секој детаљ, а преовладуваат бели, зелени и црвени детали.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here