ФОТО: Сања Ѓорѓевиќ објави фотографија од својот сопруг – конечно покажа како тој изгледа

0
94


Српската пејачка Сања Ѓорѓевиќ избегнува на социјалните мрежи да објавува фотографии со сопругот, поранешниот фудбалер Петар Перица Ѓорѓевиќ.

Меѓутоа, сега објавила фотографија која настанала на новогодишната ноќ, на која позира со него.

„Среќата да ве следи секој ден од оваа 2020 година“, порачала таа на Инстаграм.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here