ФОТО: Сања на снимање се појави со длабоко деколте – долг фустан, а градите во преден план

0
148


Водителката на „Ѕвездите на Гранд“Сања Кужет важи за една од најатрактивните жени на овие простори, а последното снимање на истата емисија, за нејзиното издание во кое се појави наголемо се зборуваше.

https://press24.mk/

Иако, пред две годнини по втор пат стана мајка, Сања Кужет успеа да ја врати сексапилниот изглед, притоа привлекувајќи го целото внимание на себе како од страна на медиумите така и на припадниците на посилниот пол.

https://press24.mk/

Имено, водителката, се определи нза природен фустан со боја на кожа, поради што делуваше како да не носи ништо на себе, а ваквиот модел на фустан ги откри сите нејзини атрибути, а особено градите.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here