ФОТО: Сашко Коцев позираше со својата ќерка Јоана

0
100


Актерот Сашко Коцев објави фотографија на својот Фејсбук на која е со својата ќерка Јоана. Актерот ги разнежи неговите пријатели, затоа што тој ретко  објавува семејни фотографии.  Сашко и неговата сопруга Смиљана во ноември 2017 година станаа родители.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here