ФОТО: Само што се породила објавила селфи фотографија – сопругот тешко го поднел породувањето и паднал во несвест

0
95


По своето прво породување, додека сè уште лежи во креветот, една Американка веднаш објави селфи гфотографија. Очекувано, таа е насмеана „од уво до уво“, но фотографијата не стана интернет-хит само поради тоа.

На сликата се гледа како сопругот на жената лежи онесвестен покрај нејзиниот кревет, додека медицинската сестра го држи нивното бебе. Најверојатно, мажот паднал од возбуда откако му го покажале новороденчето.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here