ФОТО: Сакала само да ги продаде чизмите, а сега ѝ се смее цел регион – оглас на Фејсбук наиде на критики

0
203


Повеќе пати модните критичари пишувале за тоа дека чизмите над колена се пролематични особено за жените со бујни облини, но оваа дама изгледа дека не ги прочитала советите. На друштвените мрежи овие денови кружи оглас од госпоѓа од БиХ која сакала за 25 германски марки да ги продаде „малку носените“ чизми над колена, а поради фотографиите кои ги објавила насмеала многумина.

Со оглед на тоа дека чизмите во пределот на надколениците ѝ се многу тесни, многумина почнале да се шегуват на нејзина сметка, а некои иле и вулгарни.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here