ФОТО: Родената сестра на Душко е добра другарка со Карлеуша – во костим за капење позираше како пејачката

0
128


Катарина во претешките моменти била со смеејството Карлеуша Тошиќ па дури и ги чувала нивните деца. Родената сестра на Душко е во сјајни односи со познатата снаа, а дури со нив оди на летување и често престојува во семејната куќа на Дедиње. Катарина ? е голема поддршка на Јелена а погледнете како изгледа. Вака провокативен костим за капење сигурно препорачала Јелена:

jelena-i-dusko-sestra

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @ katarinatp81 on May 22, 2018 at 9:18am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here