ФОТО: Рита Ора во минијатурно бикини ужива на луксузна јахта

0
110


 

Рита Ора „уловена“ како ужива на заслужен одмор на луксузна јахта со кој крстари на Карибите заедно со мајка ѝ Вера, татко ѝ Бешик, сестра ѝ Елена и братот Дон.

Рита околу вратот носеше златен ланец, како и обетки. По уживањето на јахтата, таа застана на една од песочните плажи каде се пресоблече во црвени минијатурни бикини.

 

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here