ФОТО: Раста го покажа својот стан – најубавиот дел посветен на неговата ќерка

0
184


„За се има место“, напиша Стефан Ѓуриќ Раста во опис на фотографиите од својот дом на Врачар, Белград од чија тераса погледот е директно на храмот Свети Сава.

Прво што покажал е дека може да ? парира на секоја жена во бројот на чевли кои ги поседува. Тој ги снимил своите патики, кои му стојат на балконот.

Ја покажал и кујната, но и детското катче посветено за Тара, неговата ќерка.

Погледнете како раперот го уредил својот дом:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here