ФОТО: Рака под рака – Пријовиќ и Лепа Брена заиграа оро за славата Св. Архангел Михаил

0
117


Лепа Брена и Боба Живојиновиќ вчеравечер го прославија Архангел Михаил, а во нивниот дом пристигнаа разни гости од музичката естрада и јавна сцена.

Стефан и Виктор Живојиновиќ веќе покажаа како виткаат сарми на социјалните мрежи, а Александра Пријовиќ призна дека и таа помагала околу подготвувањето на храната.

Први во домот на Брена пристигнаа Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ, Александра Пријовиќ, Сања Ѓорѓевиќ со ќерката Ивана, како и Дамир Хандановиќ.

На социјалните мрежи веќе се појавија видеоснимки како Брена и Пријовиќ играат оро, а дел од вчерашната атмосфера погледнете ја во продолжение:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here