ФОТО: Радмила Манојловиќ го покажа задникот – сакаше да ја напумпа гумата, но се наведна премногу

0
150


Пејачката Рада Манојловиќ нема среќа во кратките комбинации, а папараците се почесто ја фотографира нејзината долна облека.

Некои би рекле дека за разлика од некои таа барем ја носи долната облека, но пејачката секој пат кога и да биде фотографирана е нервозна поради тоа.

https://press24.mk/

Сепак овој пат таа не се потруди да не биде фотографирана во незгодната ситуација додека беше на снимањето на една емисија.

https://press24.mk/

Таа во еден момент одлучи да ја напумпа издишената гума на својот скап автомобил, па клекна буквално до доле а нејзиниот задник и излезе од облеката.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here