ФОТО: Пука во тесно бикини – Најжешките фотки од Ава која се кандидираше за претседател

0
148


Хрватската старлета, модел и пејачка, Ава карабатиќ, и официјално е во трката за иден претседател на Хрватска. 

Таа веќе истакна дека во нејзината програма ќе бидат мерки со кои ќе се забрани абортус по шестиот месец од бременоста.

Исто така, Ава кажа и дека ќе се залага за задолжително сексуално воспитување во училиштата во Хрватска.

Таа претходно ја најави својата кандидатура со топлес фотографија.

Ова се нејзините најсекси фотки.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here