ФОТО: „Пронајди ја Цеца“ – пејачката сподели предизвик за своите фанови

0
121


Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, која наскоро планира да оди на заслужен одмор, изгледа дека веќе почна да се опушта после активната и бурна година.

Како најдобро да се опушти, ако не со популарната игра „криенка“. Имено, пејачката споделила игра која ја нарекла „Пронајди ја Цеца“!

„Малку да си играме“, напишала Цеца во опис на фотографијата. Нејзините фанови брзо ја нашле.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here