ФОТО: Провокативно издание на сексапилниот ангел на „Victoria’s Secret“ -„Сестро, гориш!“, ѝ порача колешката

0
23


Ова е едно од попровокативните изданија на сексапилната Стела која што веќе подолго време е дел од ангелите на Викторија Сикрет.

Стела Максвел поточно, веќе пет години е ангел на Викторија Сикрет, а наголемо важи за една од најпопуларните манекенки, како и најбарани во светот.

Британската убавица овојпат решила да ги израдува своите обожаватели, споделувајќи со нив нова провокативна фотографија на која што можеме да кажеме дека е навистина „примамлива“ и привлечна.

Нејзините фанови ниту овојпат не ја поштедиле од лајкови коментари, а исто така ја пофалила и својата славна колешка, познатата руска манекенка Ирина Шајк.

„Сестро, гориш!“, ѝ напишала Ирина под фотографијата.

Погледнете ја фотографијата:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here