ФОТО: Преку бујните гради само мрежа – Пријовиќ во врела комбинација на настап

0
102


Српската пејачка Александра Пријовиќ, на еден од своите настапи се појавила во провокативна комбинација, која ја споделила со следбениците на социјалните мрежи.

Пејачката се породи пред скоро една година, а својата линија веднаш ја врати, а од тогаш не престанува да се облекува атрактивно. Овој пат изненадила кога го покажала бујното деколте, а преку градите имала само мрежа со циркони.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here