ФОТО: Пред 7 години работела во сендвичара, а сега со пластичните операции го смени личниот опис – денес е фатална „бомба“

0
117


Аманда Никола Мартин денес е плејбој модел и Инстаграм сензација каде ја следат повеќе од милион луѓе, кои таа секојдневно ги „бомбардира“ со разголени фотографии.

Оваа 25-годишна девојка се фали со бујните облини, раскошното деколте, убавото лице и огнено црвената коса, но не така одамна имала целосно поиаков имиџ.

Имено, таа неодамна споделила фотографија од тинејџерските денови кога работела во Мекдоналдс, носела нивна униформа и немала ни грам шминка, а ниту естетски корекции.

Изгледот на оваа дама од Лас Вегас драстично се променил последниве седум години, а токму благодарение на него изградила кариера на инфлуенсер и модел а заработила и големо богатство.

„Заработувам околу 700.000 долари годишно само затоа што тверкам со задникот. Горда сум на се што поминав, а што ме направи жена каква што сум денес Сакам да погледнам наназад и да сфатам колку брзо работите се менуваат и тоа ми дава надеж дека иднината ќе биде подобра и ќе ги инспирирам и другите да се чувствуваат добро“, вели таа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here