ФОТО: Пред 20 години пленеше со својата убавина и тело – на 47. години и понатаму изгледа одлично

0
181


Кармен Електра сите ја паметиме од серијата „Чувари на плажата“, а светот го освои во црвен костим за капење, рамо до рамо со Памела Андерсон. Оваа дама некогаш ја красеше раскошен актерски талент, но и нејзините облини тоа го надоместија, па не ја заобиколија и бројни филмски и телевизиски улоги, а славата ја должи и на аферите со познатите и успешни мажи.

Неодамна била фотографирана на еден настан како заводливо танцува во костим на жена-мачка.

Денес, на 47 години се уште изгледа неверојатно.

Погледнете:

Karmen Elektra 2017. na crvenom tepihu

Karmen Ellektra

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here