ФОТО: После Карлеуша, Врањеш со нова убавица во врска – фудбалерот ја заборави пејачката

0
265


Фудбалерот Огнен Врањеш по аферата со Јелена Карлеуша и развоот на бракот, има нова љубов. Тој е во врска со српската блогерка Зорана Јовановиќ, со уметничко име „Zorannah”.
Таа веќе неколку пати била во Атина каде што Огнен настапува.

Вљубениот пАр бил забележан во елитни ресторани во главниот грчки град. Српските медиуми пишуваат дека Огнен со Зорана има сериозни намери и оти веќе на пријателите ја претставувал како негова девојка.

Ја заборави Карлеуша: Огнен Врањеш си фати блогерка

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here