ФОТО: Поранешната сопруга на Кајмакоски доби романтично изненадување пред врата

0
98


Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, мисицата и модел Кристина ДИмитријовска, која се проба и во водите на музиката, доби неверојатно изненадување пред својата врата со кое се пофали на социјалните мрежи.

Моделот не откри дали со подарокот има и посвета и картичка, ниту покажа од кого е изненадувањето, туку само сподели фотографии.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here