ФОТО: Поранешната сопруга на Кајмакоски маскирана за Бадник – Кратки панталони и пиштоли

0
109


Поранешната сопруга на Кајмакоски, убавата Кристина, се пробува во водите на музиката и се бави со манекенсктво и моделинг.

Таа е доста активна на Инстаграм каде објавува провокативни фотографии, а сега објави фотка за Бадник како Лара Крофт, со пиштоли и кратки панталони.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here