ФОТО: Поранешната сопруга на Камакоски призна – Заљубена сум

0
107


Поранешната сопруга на Данил Кајмакоски, мисицата, фитнес тренер и модел, како и пејачка Кристина Димитриевска, на социјалните мрежи прв пат откри дали е заљубена по разводот.

Овој пат Крстина слободно време го искористи за да се дружи со нејзините фанови на социјалните мрежи и во кратките приказни на „Инстаграм“ одговараше на прашања.

Па така, некој од фановите ја праша дали има дечко, а нејзиниот одговор е: Заљубена, но не сакаше да открива повеќе детали.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here