ФОТО: Поранешната пејачка на „Министерке“ се соблече во бикини, но сите гледаа во еден друг детаљ

0
102


Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии. Поранешната членка на групата „Министарке“ позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината совршена фигура на телото.

– Среќна фотка, напиша Едита во описот на фотографијата, а она што на сите им го привлече вниманието е нејзината тетоважа на внатрешната страна на раката на која пишува 00:08.

Голем број обожаватели ја прашаа какво значење има нејзината тетоважа, а прашањето беше надополнето со комплименти за нејзиниот изглед.

 

 

 

View this post on Instagram

Srecna slika!

A post shared by editta (@editaaradinovic) on Feb 3, 2020 at 10:05pm PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here