ФОТО: Помладата сестра на Кејт Мос во проѕирен фустан го покажа задникот

0
135


Лоти Мос (21), атрактивната помлада сестра на манекенката Кејт Мос, привлече големо внимание на еден настан во Лондон, појавувајќи се во црно боди преку кое носела проѕирен краток фустан.

Убавата Лоти со својот стајлинг сите присутни ги почестила со погледот на својот гол задник, но и со деколтето за кое неодамна призна дека го „средила“ со естетска операција.

– Ги средив градите и многу сум среќна. Мора да потрошите на себе и мора да се почестите, ова за мене беше едно од оние малку честења кои жените сакаат да си го пружат – рекла Лоти во таа прилика.

 

Таа додала и дека ставила филери во усните, но дека поради тоа малку зажалила, пишува „Дејли мејл“.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here