ФОТО: Позната е како „хорор Анџелина Џоли“ – неодамна беше уапсена, а покажа и како изгледа без шминка

0
115


https://press24.mk/„Можеби не ја знаете по име и по презиме, но нејзиниот лик сигурно го имате видено.

Но дали сте виделе како таа изгледа без шминка?

https://press24.mk/

Се шпекулира дека има направено преку 50 операции.

https://press24.mk/

Многумина ја нарекуваат „Хорор Анџелина Џоли“.

https://press24.mk/

Инаку, Сахар се соочува со обвиненија за богохулие, вклучувајќи насилство, заработка на пари на несоодветен начин и охрабрување на младите да се однесуваат коруптивно.

Се прослави на Инстаграм минатата година, откако објави серија на фотографии од нејзиниот лик на кои се забележува драстичната промена на изгледот со пластични операции. Поголемиот дел од фотографиите и видеата кои ги објавува за нејзините следачи се радикално изменети за таа да личи на холивудската ѕвезда Анџелина Џоли.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here