ФОТО: Познатата пејачка стана мајка првпат на 44. години – на синот му даде необично име

0
170


Четирисет и четиригодишната пејачка Натали Имбруља стана мајка пред некој ден на Мак Валентин.

Новопечената мајка му посакала добредојде на својот син на Инстаграм, а честитки пристигнувале од сите страни.

Натали во јули оваа година соопштила дека е бремена, а забременила со вештачко оплодување.

За светската музичка ѕвезда се вели дека времето застанало, затоа што и понатаму изгледа како кога имапе 20 години.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here