ФОТО: Повеќе не е русокоса и нема долга коса – контроверзната Сенидах со нова фризура

0
172


Една од најпопуларните женски изведувачки во регионот, словенечката пејачка со босанско потекло Сенидах (34) ретко објавува фотографии со детали од нејзиниот приватен живот.

Откако неодамна сподели фотографии со своето момче речиси и да не престана да ги изненадува нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Се повеќе популарната пејачка иако е позната по менувањето на својот имиџ овој пат се надмина себе си и драстично го промени својот изглед.

Имено таа се одлучи да ја скрати препознатливата долга коса, а реакциите на фановите не стивнуваат, погледнете.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here