ФОТО: Пејачките ја ископираа Цеца- Кија Коцкар и Крлеуша во златна комбинација

0
118


Српската пејачка и победничка на шоуто „Задруга“ на прослава во еден белградски клуб се појави облечена во златна комбинација.

Случајно или не и таа се појавои во златна комбинација. Прва се покави Цеца на венчавката на својот син, а по неа и Карлеуша објави видео во златен комбилизон.

„Цела во злато“ напиша Кија на Инстаграм и објави кратко видео

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on Dec 3, 2019 at 4:12am PST

.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on Nov 26, 2019 at 9:22am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here