ФОТО: Пејачката се преполови – Ана Николиќ во провокативно фустанче ја покажа совршената линија

0
158


Пејачката Ана Николиќ (41) во свилено кратко фустанче буквално ги распамети мажите.

Имено пејачката потполно се врати во топ форма како во минатото кога важеше за една од најзгодните пејачки на естрадата.

По оваа фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил и напиша „животот е за живите“, фановите веднаш ја нападнаа со стотици коментари.

-Секоја чест, брутално добра, Раста на сигурно завршил на апарати, се само дел од коментарите.

Инаку таа сподели фотографија пред концертот на Раста во Скопје, па од тука и коментарите на фановите дека тој завршил на апарати.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here