ФОТО: Пејачката објави фотографија со труднички стомак – „Вистински или лажен”

0
146


Кога познатите дами ќе објават фотографија со труднички стомак, фановите веднаш полудуваат.

Истото се случило и откако Деми Ловато објавила фотографија на која позира со раката држејќи се за стомак. Облечена во фустан со точки, нашминкана и со фризура, Ловато изгледа одлично, но повеќето нејзини следбеници останале збунети од стомачето на фотографијата. 

За ширење на гласините придонела и самата пејачка која во описот на фотографијата напишала „Вистински или лажен?”, а ги додaла и таговите “Will And Grace” и “Meet Jenny”, но во хит серијата која таа ја споменала, таков лик досега не се појавувал. Затоа, фановите сметаат дека Џени за првпат ќе ја толкува токму Ловато.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here