ФОТО: Пејачката објави фотографија од голите гради – за неколку часа собра 100.000 лајкови на Инстаграм

0
171


Сенидах полека, но сигурно станува вистинска сензација во регионот, а оваа млада дама е доказ дека автентиќноста и поинаквиот став и изглед секогаш вродуваат со плод, односно дека публиката препозната искреност и квалитет.

Пејачката на Инстаграм ја следат над 350.000 луѓе, а таа редовно ги радува со совршени фотографии во свој стил – провокативни, а сепак многу урбани и далеку од вулгарни.

Во понеделникот вечерта објави фотографија на која позира во фармерки, црна јакна и краток топ. Сенида така го покажа своето тело, тенкиот струк и голите гради кои ги цензурирала.

За само неколку часа, оваа фотографија добила 100.000 лајкови.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Senidah (@senida_h) on Oct 14, 2019 at 7:52am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here