ФОТО: Пејачката на Гранд лежи во болница после операцијата – „Боли, многу боли“

0
97


Српската пејачка Александра Бурсаќ после операцијата се огласи од болничкиот кревет и наведе дека операцијата која ја направила добро поминала, но дека има болки.

-Ме разбудија. Се е добро. Но, боли, многу боли – напиша пејачката на Инстаграм.

https://press24.mk/

Нејзините следбеници веднаш почнале да ѝ испраќаат пораки со кои ѝ посакале брзо закрепнување.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here