ФОТО: Пејачката Кристина Арнаудова покажа што е вештачко на неа

0
107


Македонската пејачка Кристина Арнаудова е една од жените на естрадата кои не подлегнале на никакви естетски корекции и изгледа одлично.

На својот Инстаграм профил таа објави фотографија преку која покажа дека направила надградба на нокти.

„Oд вештачки работи на мене, само нокти еднаш во годината“ напиша пејачката во опис на фотографијата.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here