ФОТО: Памела има 52 години, а изгледа неверојатно – вака облечена на плажа ги привлече сите погледи

0
138


52-годишната Памела Андерсон привлекла внимание од сите собрани за време на снимањето на реклама во Австралија. Таа облекла црно сурферско одело и покажала дека без оглед на годините и понатаму има тело кое мами воздишки од мажите.

Актерката подеднакво е секси и привлечна како и пред 19 години, кога ја снимала серијата „Чувари на плажата“.

Инаку, актерката на својот Инстаграм профил во мај оваа година споделила со светот дека 18-години помладиот фудбалер со кој беше во врска ја изневерувал, нарекувајќи го „чудовиште“.

Погледнете ги нејзините фотографии:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here