ФОТО: Памела Андерсон наполни 53 години – Познатата русокоса објави фотографија која говори дека сè уште е секс-бомба

0
63


Секс-симболот Памела Андерсон пред 3 дена го прослави својот 53-ти роденден, а за таа прилика ги почестила своите следбеници со жешка фотографија од креветот.

Памела веќе со децении се наоѓа на листата на најпосакувани жени во светот, а за мажите е вистинско задоволство кога таа позира во долна облека или костим за капење. 

Иако овојпат “само” ги покажала витките нозе и дел од задникот, лежејќи на креветот, тоа било сосема доволно да ги заинтригира сите кои ја обожуваат. Патем, актерката на следбениците им го честитала и Денот на Канада, кој е на истиот датум како и нејзиниот роденден.

Со чевла која завршила во пределот на стомакот, мобилен телефон во една рака и шампањ во другата, Андерсон изгледа посексапилно од некогаш.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here