ФОТО: Откриено каде точно живее Милица – папараците ја следеа пејачката се до нејзиниот дом

0
152


Српската пејачка Милица Тодоровиќ после раскинувањето на долгогодишната врска се пресели во Нов Белград.

Српските папараци ја следеле пејачката од аеродромот „Никола Тесла“ се до нејзиниот дом, па така дознале и каде живее пејачката.

https://press24.mk/

Како што пишуваат српските медиуми, во зградата каде што живее пејачката живее и нејзиниот најдобар пријател, пејачот Стеван Анѓелковиќ, на кој таа му беше кума на свадба.

https://press24.mk/





Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here