ФОТО: Откако раскина со бизнисменот Емина Јаховиќ направи промена на изгледот – ја нема повеќе долгата коса

0
134


Пејачката Емина Јаховиќ по скоро една година ја прекина врската со турскиот милионер Садетин Саран, а неодамна изјави дека не жали за одлуката.

Не за џабе рекле дека кога на една жена и се случува промена во животот, таа прави нова фризура. Емина за кусо верме откако на врската и даде втора шанса,  реши да стави крај и да го смени имиџот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here