ФОТО: Огледалото ја издаде – поранешната на Даниел Кајмакоски на кафе со ново момче

0
179


Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, по разводот со пејачот одлучи да се посвети на својата кариера и се чини дека обро напредува

Она што сите ги интересира е дали можеби има ново момче. Иако вешто ја крие приватноста, една фотографија објавена на социјалните мрежи заинтригира многумина. На одблесокот/огледалото од нејзините очила за сонце се гледа машка личност. Дали е тоа нејзиното ново момче, ќе покаже времето.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here