ФОТО: Облече минијатурно бикини и го покажа извајаното тело за да се одмазди на момчето кое ја навреди

0
116


Кантри пејачката Кејси Ештон на социјалните мрежи го покажала своето заводливо тело во бикини, за “инат“ на момчето кое било злобно кон неа кога имала 13 години.

„Кога имав 13 години, момчето во кое бев заљубена ме покани на состанок. Испаничив. Неколку недели подоцна открив дека негов пријател му платил за да го направи тоа од шега“, напишала покрај фотографијата во бикини од Хаваи.

„Кога се соочив со него, ми рече дека не сака да излегува со мене бидејќи сум ‘рамна и имам облик на молив’. Се надевам дека е добро“, додала таа.

„Каква кралица си ти“, гласел еден од коментарите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here