ФОТО: Николина во претесен фустан ги истакна облините – сите ја забележаа и прескапата чанта

0
125


Кога станува збор за модатаНиколина Пишек нема никогаш да ве разочара. Убавата водителка, која пред неколку години загрепската адреса поради љубов ја замени со белградска, секогаш е беспрекорно стилизирана, а одлично изгледа и кога не се труди премногу.

На новите фотографии кои ги објавила на Инстаграм носи тесен фустан кој одлично ги истакнува нејзините облини и беспрекорната линија на која може да ѝ позавидат и помладите. Фустанот секако го искомбинирала со лакована чанта која носи потпис од модната куќа Валентино, а чина цена изнесува нешто помалку од 1.900 евра.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here