ФОТО: Никогаш не објавила вака „врела“ фотографија – Аријана Гранде го покажа деколтето

0
72


Ариана Гранде (26) ги изненадила следбениците на социјалните мрежи кога направила неколку селфија, со што предизвика илјадници коментари од воодушевените фанови.

Американската поп ѕвезда се фотографирала на кревет во својата дневна соба и тоа на таков начин што нејзиното бујно деколте било во прв план.

Со оглед на тоа дека Ариана ретко игра на карта на сексапил, многумина ја дочекале со ‘безобразни’ коментари. 

Сепак, имало и фанови кои ги забележале нејзините тетоважи и ја пофалиле нејзината одлична фигура. Ариана покажа дека ништо не може да ја спречи во тоа секогаш да изгледа одлично. 

Гранде на фотографијата за 24 часа собра повеќе од 7 милиони лајкови на социјалната мрежа Инстаграм. 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here