ФОТО: Нивес мокра и полугола – Костимот премал за големото деколте

0
154


Српската актерка и пејачка Нивес Целзиус која секогаш ги истакнува облините во провокативни пози и со провокативни фотографии, сега отиде чекор подалеку.

На Инстаграм објави кадри од снимањето за нов спот, за чии потреби е во костим за капење со огромното деколте, во базен со вода.

Изгледа неверојатно секси.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here