ФОТО: Не се срами да покаже што има под гаќичките – албанската пејачка во провокативно издание

0
104


Популарната пејачка Рита Ора (29) 2020 година ја дочека на јахта и секојдневно ги честеше фановите со провокативни фотографии, а така и продолжи и во првата половина од јануари.

Зашто да не кога одлично и оди? Коментираат дел од фановите на нејзиниот Инстаграм профил.

Овој пат пејачката во провиден жолт фустан позира на плажа, додека ветерот и направи проблеми и и го крена фустанот.

https://press24.mk/

Доказ дека таа нема проблем со интимниот дел, особено да ги покаже жешките тетоважи и гаќичките зборува оваа фотографија.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here