ФОТО: Не поминува ден Карлеуша да не се сети на својата мајка – пејачката сите ги трогна со фотографија од минатото

0
177


Не помина ниту еден ден, а српската пејачка Јелена Крлеуша да не се сети на својата мајка Дивна, на која редовно ѝ посветува објави на социјалните мрежи.

Дивна почина после борба со тешката олест на 3. март, а Јелена секогаш велеше дека мајка ѝ ѝ ила најголема поддршка во животот, па нејзината смрт тешко ја преболува.

Сега таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од минатото на која таа е девојче, а покрај неа стои мајка ѝ Дивна.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here